Privatumo politika

Asmens duomenų apsauga

Siekiant apsaugoti jūsų asmeninius duomenis, mes įdiegėme keletą saugumo priemonių, kurios veikia, kai įvedate, perkeliate arba naudojate savo asmeninius duomenis.

Asmeninės informacijos atskleidimas ir šios informacijos perdavimas trečiosioms šalims

Jūsų asmeninę informaciją gali atskleisti tik mums, jei tai būtina:

Registracijos metu gauta asmeninė informacija gali būti perduodama trečiosioms organizacijoms ir asmenims, kurie kartu su mumis bendradarbiauja, siekdami pagerinti teikiamų paslaugų kokybę. Ši informacija nebus naudojama kitiems tikslams nei pirmiau išvardytos. Jūsų pateikta registracijos metu elektroninio pašto adresas, gali būti naudojamas siųsti pranešimus arba pranešti apie pasikeitimus, susijusius su jūsų paraiška, taip pat darbai apie pokyčius įmonės renginius ir pokyčius, svarbi informacija apie naujus produktus ir paslaugas, ir tt Galite pasirinkti neprisijungti prie šių el. Laiškų.

Slapukų naudojimas

Kai vartotojas apsilanko svetainėje, jo kompiuteryje įrašomas slapukas (jei vartotojas leidžia tokius failus). Jei vartotojas jau aplankė šią svetainę, slapuko failas yra skaitomas iš kompiuterio. Viena iš slapukų naudojimo krypčių yra ta, kad jie padeda rinkti lankomąją statistiką. Ši informacija padeda nustatyti, kokia klientams siunčiama informacija jiems gali būti labiausiai įdomi. Šių duomenų rinkimas atliekamas apskritai ir niekada nesusijęs su naudotojų asmenine informacija.

Trečios šalys, įskaitant "Google", rodo mūsų įmonės skelbimus interneto svetainėse. Trečiosios šalys, įskaitant "Google", naudoja slapukus skelbimų rodymui, atsižvelgdami į ankstesnius mūsų svetainių ir interneto tinklalapių naudotojų apsilankymus. Vartotojai gali neleisti "Google" naudoti slapukų. Norėdami tai padaryti, apsilankykite specialiame "Google" puslapyje šiuo adresu: http://www.google.com/privacy/ads/

Privatumo patvirtinimo pakeitimai

Privatumo patvirtinimas turėtų būti periodiškai atnaujinamas. Tai pakeis ankstesnio atnaujinimo datą, nurodytą dokumento pradžioje. Pranešimai apie pakeitimus šioje programoje bus pateikiami gerai matomoje mūsų svetainių vietoje

Dėkojame, kad domitės mūsų sistema!